Ігри з липучками, наклейками

Ігри з липучками, наклейками

Ігри з липучками, наклейками

Описание: BookSet содержит все самостоятельные и веселые занятия! Для тренировки: Онлайн-учитель «Печатные буквы» и 6 тренировочных тетрадей: Линии-дорожки По клеточкам В линиях Для правой и левой руки Печатные буквы Лабиринты-дорожки. Для хорошего настроения: наклейки и веселые закладки для тетраде..
174грн.
Описание: BookSet содержит все самостоятельные и веселые занятия! Для тренировки 6 тетрадей: Цифра Составляем числа Ориентировка в пространстве Измерение Добавление. Вычитание Задачи. Для закрепления навыков: Цифровое приложение "Игры по математике" (12 математических игр от 4 до 6 экранных упражнен..
174грн.
Описание: Толокар має високу спинку, широкі колеса та спеціально обладнані "стопери" спереду і ззаду, що не дасть машині перевертатися, коли дитина нахилиться вперед або назад. Толокар може видавати світлові та звукові ефекти. А також машинка озвучена українськими піснями. Толокар має: потужні колес..
1003грн.
Описание: Стего має два режими трансформації: дино-трак і дино-бот, або трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Стего Бласт сумісний з іншими набо..
958грн.
Описание: Кожен персонаж знаходиться у ріжку. Ріжок поділений на секції, в яких розташовані фігурка єдинорога, аксесуари та предмети декору. У наборі з кожним єдинорогом іде свій унікальний слайм, який можна змішувати з блискітками. Також до набору входять наліпки, які можна нанести на героя. Для ць..
418грн.
Описание: Пінопластовий планер розміром 34х32 см. Запускається за допомогою спеціального пістолета-катапульти. Великі крила дозволяють йому плавно літати в потоках повітря та здійснювати різні маневри та трюки. Збирається із 3-х елементів. Дальність польоту - до 10 метрів. Різні кольори в асортимент..
188грн.
Описание: Интерактивная книга "Скоро 1 класс" - количество страниц 24 формат 22,8 х 29,9 см, обложка мягкая, речь издание Украинская. В составе книги: картонная основа развертки шаблонов - 11 шаблонов карточки для математических игр - 56 игры описание математических игр составление интерактивной кни..
153грн.
Описание: Любимец воспроизводит свой оригинальный звук, а также умеет повторять услышанные звуки и фразы. Нажмите на лапку 2 раза, воспроизведите звуки или фразы в течение 6-ти секунд, и животное их повторит забавным голосом. В наборе содержатся аксессуары для пижамной вечеринки: маска для сна и бут..
1027грн.
Описание: Игрушка Автомобиль для прогулок Технок - для маленьких водителей ! Яркие цвета, "крутые" наклейки, эргономичный дизайн, захватывающие звуки и сигналы непременно привлекут внимание малышей к игрушке. Электронное руль принесет море радости Вашим детям во время катания на автомобиле. Восемь к..
833грн.
Описание: Особливості: До набору входять 23 наліпки, тарілочка, стилус та віск для алмазів. Алмази мають різний розмір. Алмазна мозаїка - це чудовий спосіб потренувати дрібну моторику рук, уважність та терпіння дитини...
116грн.
Описание: Особливості: Іграшка пропонує 3 варіанти гри: збалансування ваг, орієнтування у часі за допомогою годинника, а також творча гра з прикрашання горщика. Компактний горщик для зберігання ігрових елементів. Яскраві цифри від 1 до 10 різної ваги. Що вище номінал у цифри, то більша її вага, кожн..
507грн.
Описание: Ігровий набір Бейблейд, в коробці. Комплект: дзига (складається з декількох частин), механізм для запуску, наліпки. Виконаний з міцного пластику...
192грн.
Описание: Ігровий набір Бейблейд, в коробці. Комплект: дзига (складається з декількох частин), механізм для запуску, наліпки. Виконаний з міцного пластику...
192грн.
Описание: Игровой набор Бейблейд HEAVEN PEGASUS, упаковка - картонная коробка. В комплекте: волчок (состоит из нескольких частей), запускающее устройство, наклейки. Матералы: пластик, металл, бумага...
164грн.
Описание: Ігровий набір Бейблейд, в коробці. Комплект: дзига (складається з декількох частин), механізм для запуску, наліпки. Виконаний з міцного пластику...
192грн.