Кіддісвіт

Кіддісвіт

Кіддісвіт

Описание: Игрушка робот на ИК-управлении веселый робот-танцор для детей обладает световыми и звуковыми эффектами. Умеет двигаться вперед, назад, поворачиваться на месте и двигать руками, выражение лица работа меняется благодаря интерактивным глазкам, что светится и изменяет цвет умеет танцевать под ..
1991грн.
Описание: Игрушка на присоске "Умный руль". Функции: включается ключ зажигания со звуками мотора и поворотников, обучение правилам поведения на дороге и устройству автомобиля, веселые песенки и стишки на украинском языке, рассказы о цветах светофора. Игрушка оснащена безопасным зеркалом. Источник пи..
988грн.
Описание: Функціонал: При вмиканні ключа запалювання лунають звуки мотора та поворотників. Навчає правилам поведінки на дорозі, будові автомобіля. Веселі пісеньки та віршики українською мовою. Розповідає про кольори світлофора. Безпечне дзеркало. Кермо легко кріпиться до будь-яких рівних поверхонь з..
611грн.
Описание: ПТАШКИ - нова колекція іграшок, що зростає, в яйці. У серії можна знайти героїв з різних частин світу! Повністю занурте іграшкове яйце в ємність з водою. Дочекайтеся, поки шкаралупа почне тріскатися. Через 48 годин (2 дні) з'явиться Ваш герой. Протягом наступних 7 днів іграшка виросте до с..
67грн.
Описание: Игрушка-растишка Tropical Еggs, упаковка - пакет-сюрприз. В комплекте: растущая игрушка в яйце, лист коллекционера. Средний размер игрушки без упаковки – 6*6*5 cм. Животное вылупляется в течении 48 часов, после погружения яйца в воду, и на протяжении последующих 7 дней игрушка вырастает до..
67грн.
Описание: Іграшка-сюрприз у кулі MASHEMS - ідеальний подарунок для любителів всесвіту "DC"! Колекційні машемси у вигляді Бетмена та ще 5 інших героїв обов'язково сподобаються фанатам! Дитина зможе не лише колекціонувати фігурки, а й грати з ними, адже іграшка легко змінює свою форму та структуру, ос..
88грн.
Описание: Кожна машинка Flip'ems вміє робити зворотне сальто на 360 градусів. Для цього потрібно зафіксувати кріплення на дні машинки, відтягнути її назад і зіштовхнути з іншою машинкою або перешкодою. І Ваша автівка зробить переворот назад на 360! У машинок металевий корпус і яскравий дизайн. У кол..
72грн.
Описание: У наборі: 1 фігурка з артикуляцією, висота іграшки 7,6 cm. Рекомендовано для дітей від 4 років...
304грн.
Описание: У наборі: 1 фігурка з артикуляцією, розмір іграшки 7,6 см. Рекомендовано для дітей від 4 років...
304грн.
Описание: У наборі: 1 фігурка з артикуляцією, розмір іграшки 7,6 см. Рекомендовано для дітей від 4 років...
304грн.
Описание: У набір входить: рухома фігурка Донателло, жердина бо. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
522грн.
Описание: У набір входить: рухома фігурка Леонардо, катана. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
611грн.
Описание: У набір входить: рухома фігурка Мікеланджело, нунчаки. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
522грн.
Описание: У набір входить: рухома фігурка Рафаеля, кинджал-сай. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
522грн.
Описание: У набір входить: Рухома фігурка Донателло (11,5 cm) з 12-ма точками артикуляції, жердина бо, окрема стійка для зброї, маленька черепашка. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
497грн.
Описание: У набір входить: Рухома фігурка Леонардо (11,5 cm) з 12-ма точками артикуляції, 2 катани, окрема стійка для зброї, маленька черепашка. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
497грн.
Описание: У набір входить: Рухома фігурка Леонардо (14 cm), 2 катани. Потягніть його праву руку або ліву ногу, щоб він щось прокричав - Ви почуєте той самий голос Лео із фільму. У Леонардо є 5 звукових ефектів. Він може зберігати свої катани в кобурах на спині, щоб завжди бути готовим до бою. Рекоме..
781грн.
Описание: Фігурка Черепашки-Ніндзя з 12-ма точками артикуляції. У набір входить: рухома фігурка Мікеланджело (11 cm), пара нунчаків, окрема стійка для зброї, маленька черепашка. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
491грн.
Описание: У набір входить: Рухома фігурка Мікеланджело (14 cm), пара нунчаків. Потягніть його праву руку або ліву ногу, щоб він щось прокричав - Ви почуєте той самий голос Майкі із фільму. У Мікеланджело є 4 звукових ефекта. Він може зберігати свої нунчаки в кобурах на спині, щоб завжди бути готовим..
781грн.
Описание: Фігурка Черепашки-Ніндзя з 12-ма точками артикуляції. У набір входить: рухома фігурка Рафаеля (12 cm), пара кинджалів-сай, окрема стійка для зброї, маленька черепашка. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
497грн.
Описание: У набір входить: Рухома фігурка Рафаеля (14 cm), пара кинджалів-сай. Потягніть його праву руку або ліву ногу, щоб він щось прокричав - Ви почуєте той самий голос Рафаеля із фільму. У нього є 5 звукових ефектів. Він може зберігати свої кинджали в кобурах на спині, щоб завжди бути готовим до..
781грн.
Описание: Фігурка Черепашки-Ніндзя з 7 точками артикуляції. У набір входить: рухома фігурка Рафаеля (30 cm), пара кинджалів-сай. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
1299грн.
Описание: Фігурка лиходія Рокстеді з 13 точками артикуляції. У набір входить: рухлива фігурка Рокстеді (10 cm), бластер, окрема стійка для зброї. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
491грн.
Описание: Фігурка лиходія Суперфлай з 10 точками артикуляції. У набір входить: рухлива фігурка Суперфлая (11 cm), бластер, окрема стійка для зброї. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
497грн.
Описание: Фігурка лиходія оснащена 14 точками артикуляції. У набір входить: рухлива фігурка Лезерхеда (11,5 cm), бластер, окрема стійка для зброї. Рекомендовано для дітей віком від 4 років...
491грн.
Описание: MAGMAK - це пружна, еластична фігурка-антистрес. Кожен персонаж MAGMAK має тіло, зроблене з гнучких пружин, яскраве волосся, руки та ноги на магнітах. Також всі фігурки мають своє ім'я та характер: Вередун, Сміхотун, Бешкетник і Жартівник. У фігурок є магніти, завдяки яким їх можна поєднат..
144грн.
Описание: Кожен персонаж Ковчега озвучений українською мовою. Крім фігурки Ноя, до комплекту входять фігурки тварин, які читають віршики українською та видають відповідні реалістичні звуки. Віршики та пісні познайомлять дитину з назвами та характеристиками тварин, допоможуть краще пізнати навколишні..
1565грн.
Описание: Ігровий набір ПАРОВОЗ ЛІМПОПО, озвучений українською мовою, розважить малюка миготливими вогниками, веселою музикою, звуками тварин і познайомить з мешканцями джунглів. При натисканні на трубу Паровоз їде вперед, при цьому з труби звучить завзяте 'Ту-туууу!', лунають реалістичні звуки стук..
1235грн.
Описание: Ігровий набір ТРАКТОР З ТРЕЙЛЕРОМ, озвучений українською мовою. Натисніть на трубу - фари засвітяться та трактор поїде впредметів  Під час руху трактора малюк почує веселі віршики, а також реалістичні звуки мотора та гальм. У причепі трактора знаходяться 5 фігурок домашніх тварин, яких нео..
1235грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! До комплекту входить: будиночок, 2 ексклюзивні фігурки MOJI POPS, аксесуа..
868грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! До комплекту входить: яхта, 2 ексклюзивні фігурки MOJI POPS, аксесуари. Р..
868грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! До комплекту входить: Будиночок, 1 ексклюзивна фігурка MOJI POPS, 3 екскл..
103грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! Допоможіть героям проявити свої емоції! До комплекту входить: 2 ексклюзив..
243грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! Допоможіть героям проявити свої емоції! До комплекту входить: 2 ексклюзив..
243грн.
Описание: Кожна з фігурок MOJI POPS має суперздібність: вони можуть показувати свій настрій! Адже у кожного героя є обличчя з двома емоціями. Потрібно його лише повернути, щоб сумний герой став веселим чи сонний став щасливим! Допоможіть героям проявити свої емоції! До комплекту входить: 2 ексклюзив..
243грн.
Описание: У наборі: 1 велика машинка, 2 міні-машинки, 1 ексклюзивний Казум-кід, 3 ексклюзивних фігурки суперсингс. Рекомендовано для дітей віком від 3 років...
825грн.
Описание: Ігровий набір SUPERTHINGS серії «Kazoom Kids», упаковка - коробка. У наборі: 1 велика машинка Балун-боксер, 2 міні-машинки, 1 ексклюзивний Казум-кід, 3 ексклюзивних фігурки суперсингс. Матеріали: полімерні матеріали. Рекомендовано для дітей віком від 3 років...
825грн.
Описание: Особливості: 4 режими гри + 1 навчальний режим: іграшка змінює колір і світиться в кожному режимі по-різному, спробуйте все! Єдиноріг приховує 25 таємних звуків! Змінює забарвлення залежно від кольору, до якого торкається. Видає забавні звуки і перетворює кольори на мелодію! У комплекті: і..
694грн.
Описание: Особливості: Два режими гри: мила кішечка і кішечка-танцівниця. Колір блискучих очей показує її настрій. Кішечка реагує на дотик і дії, тому що має три сенсорних датчика: спинка, лобик і ротик. Відчуйте, як вона мурчить! Її можна носити як стильний аксесуар - оберніть хвостик навколо зап'я..
479грн.
Описание: Особливості: Два режими гри: мила кішечка і кішечка-танцівниця. Колір блискучих очей показує її настрій. Кішечка реагує на дотик і дії, тому що має три сенсорних датчика: спинка, лобик і ротик. Її можна носити як стильний аксесуар - оберніть хвостик навколо зап'ястя, на рюкзак або волосся,..
479грн.