Дерев'яні іграшки

Дерев'яні іграшки

Деревянные игрушки

Описание: Іграшка "Набір для ванної 2", ТехноК 7464 Комплектация: фигуры разного цвета и формы 6 шт .: акула, осьминог, морская звезда, бегемотик, лягушка и краб...
184грн.
Описание: Азбука английского языка, упаковка - пленка. Игра представляет собой рамку с отверстиями для разноцветных букв-вкладышей. Размеры рамки - 25*25 см. Материал - дерево...
304грн.
Описание: Цікава іграшка, завдяки якій можна дізнатись, що ховається за різними дверцятами! Яскраві зображення та різноманіття замочків зроблять гру цікавою та захоплюючою. Гра чудово сприяє розвитку дрібної моторики завдяки об'ємним елементам, а пов'язані між собою зображення тренують логічне мисле..
508грн.
Описание: Бізіборд "Кошеня" - це прекрасна можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, зорово-моторну координацію й уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма і розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігуркою кішечки, з безліччю елементів, які неодмінно зацікавлять..
550грн.
Описание: Бізіборд "Ведмедик" - це прекрасна можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, зорово-моторну координацію й уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма і розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігуркою ведмедика, з безліччю елементів, які неодмінно зацікав..
550грн.
Описание: Бізіборд - це чудова можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, візуально-моторну координацію та уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма та розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігурками дівчинки, будівель, паркану та машини. На планшеті присутні ру..
572грн.
Описание: Особливості моделі: 9 ігрових зон, спрямованих на навчання малюка, 4 різновиди замочків, лабіринт-дорога з рухомими машинками, тренажер для розвитку зап'ястя у вигляді літака, 2 вікна: поліцейський і хмарка. Іграшка сприяє розвитку уваги, завзятості, дрібної моторики ручок, логічного мисле..
859грн.
Описание: Бізіборд Веселий паровозик - це чудова можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, моторно-зорову координацію і уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма і розмір. Бізіборд є дерев'яним планшетом з фігурками паровозика з вагонами, будиночка і млина. На планшеті при..
590грн.
Описание: Еко іграшка дерев'яні кубики - перша іграшка малюка. Об'ємні геометричні фігури, вежі, замки, міст і навіть ракета - з цього невеличкого набору кубиків можна зібрати чимало моделей. На упаковці розміщено 15 схем для складання. Іграшки з дерева приємні на дотик, легкі і стійкі до механічних..
300грн.
Описание: Ванночка с шариками рассчитана на детей в возрасте от 3-х лет Состоит из ванночки большой с вложенными в неё шариками перламутровыми разного цвета: белые, лимонные, розовые, зелёные по 4 шт., всего 16 шт...
142грн.
Описание: Маленькая ванночка для куколки. Материал: пластик. Упаковка: без упаковки...
37грн.
Описание: Танграм - універсальна гра-головоломка, яка поєднує можливості логічної гри та мозаїки, тому діти довго не втрачають інтерес до цієї іграшки. У наборі: 8 кольорових дерев'яних фігур, 1 книжечка інструкція із логічними завданнями і мозаїками, картонна встака в упаковці для фіксування детале..
202грн.
Описание: Розвиваюча дерев'яна головоломка танграм для дітей та дорослих поєднує можливості логічної гри та мозаїки, тому діти довго не втрачають інтерес до цієї іграшки. Гра складається з 6 елементів та утворює прямокутник розміром 15х7см. У наборі інструкція з 50-ма завданнями різної складності. В..
91грн.
Описание: Уголки балансиры из натурального дерева, упаковка: коробка. Яркие цвета, оптимальный размер уголков, а также интересные задания, указанные на упаковке – простые мозаики для меньших и более сложные объемные модели для старших детей...
327грн.
Описание: Набор "Дорожные знаки", упаковка: картонная коробка. В наборе: 13 деревянных дорожных знаков, 2 дерявянные машинки (без колес), набор наклеек, 3 цветные печатные дороги, размером 42х59 см...
473грн.
Описание: Малюки перебирають пальчиками кільця, знайомляться з кольором, цифрами від 1 до 10. Рахівничка допомагає розвивати дрібну моторику рук, а також вона видає чудові природні звуки при швидкому переміщуванні дерев'яних кілець з однієї сторони в іншу. Дітям від 2 років буде цікавою гра "Повтори..
271грн.
Описание: По замыслу математика Золтана Дьенеша в наборе нет одинаковых фигур. Каждая геометрическая фигура характеризуется четырьмя признаками: формой, цветом, толщиной, размером. Комплектация: 48 фигур, альбом с задачами, игры для детского коллектива, 7 мини-карточек с заданиями...
487грн.
Описание: Кубики-логические Цветные 9 шт.помогут ребенку познакомится с различными формами, размерами,  развить логическое и аналитическое мышление. Упаковка: Коробка..
199грн.