Дерев'яні іграшки

Дерев'яні іграшки

Деревянные игрушки

Описание: Іграшка "Набір для ванної 2", ТехноК 7464 Комплектация: фигуры разного цвета и формы 6 шт .: акула, осьминог, морская звезда, бегемотик, лягушка и краб...
173грн.
Описание: Комплектация: фигуры разного цвета и формы, 6шт. : скоростной спорткар, вместительный автобус, маневровый самолетик, мощный пикап, большой паровоз и веселый кораблик. Размеры: 12*12*12см..
275грн.
Описание: Игрушка обучающая дерева "Математический планшет" 5х5 900415..
181грн.
Описание: Багатофункціональний центр включає 5 різних ігор: шнурівку-намисто, вкладиш з цифрами та фігурами, мозаїку, магнітну риболовлю та сортер з силіконовими формами. Особливості: Ігровий центр складається з дерев'яної ігрової панелі, додаткової основи з отворами та різними аксесуарами. Гра вико..
554грн.
Описание: Азбука английского языка, упаковка - пленка. Игра представляет собой рамку с отверстиями для разноцветных букв-вкладышей. Размеры рамки - 25*25 см. Материал - дерево...
304грн.
Описание: Цікава іграшка, завдяки якій можна дізнатись, що ховається за різними дверцятами! Яскраві зображення та різноманіття замочків зроблять гру цікавою та захоплюючою. Гра чудово сприяє розвитку дрібної моторики завдяки об'ємним елементам, а пов'язані між собою зображення тренують логічне мисле..
469грн.
Описание: Бізіборд "Кошеня" - це прекрасна можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, зорово-моторну координацію й уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма і розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігуркою кішечки, з безліччю елементів, які неодмінно зацікавлять..
508грн.
Описание: Бізіборд "Ведмедик" - це прекрасна можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, зорово-моторну координацію й уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма і розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігуркою ведмедика, з безліччю елементів, які неодмінно зацікав..
508грн.
Описание: Бізіборд - це чудова можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, візуально-моторну координацію та уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма та розмір. Бізіборд являє собою дерев'яний планшет з фігурками дівчинки, будівель, паркану та машини. На планшеті присутні ру..
531грн.
Описание: Бізіборд "Хто де живе?" - це чудова можливість для малюків потренувати дрібну моторику рук, візуально-моторну координацію та уяву, познайомитися з такими поняттями як колір, форма та розмір. Бізіборд є дерев'яним планшетом з будиночками, двері яких зачинені на замочки різного вигляду. За д..
531грн.
Описание: Особливості моделі: 9 ігрових зон, спрямованих на навчання малюка, 4 різновиди замочків, лабіринт-дорога з рухомими машинками, тренажер для розвитку зап'ястя у вигляді літака, 2 вікна: поліцейський і хмарка. Іграшка сприяє розвитку уваги, завзятості, дрібної моторики ручок, логічного мисле..
794грн.
Описание: Маленькая ванночка для куколки. Материал: пластик. Упаковка: без упаковки...
37грн.
Описание: Головоломка (танграм) 8 элементов + карточки с заданием 900446..
189грн.
Описание: Уголки балансиры из натурального дерева, упаковка: коробка. Яркие цвета, оптимальный размер уголков, а также интересные задания, указанные на упаковке – простые мозаики для меньших и более сложные объемные модели для старших детей...
305грн.
Описание: Набор "Дорожные знаки", упаковка: картонная коробка. В наборе: 13 деревянных дорожных знаков, 2 дерявянные машинки (без колес), набор наклеек, 3 цветные печатные дороги, размером 42х59 см...
446грн.
Описание: По замыслу математика Золтана Дьенеша в наборе нет одинаковых фигур. Каждая геометрическая фигура характеризуется четырьмя признаками: формой, цветом, толщиной, размером. Комплектация: 48 фигур, альбом с задачами, игры для детского коллектива, 7 мини-карточек с заданиями...
446грн.
Описание: Кубики-логические Цветные 9 шт.помогут ребенку познакомится с различными формами, размерами,  развить логическое и аналитическое мышление. Упаковка: Коробка..
189грн.