Футбол, хокей

Футбол, хокей

Футбол, хокей

Описание: Особливості: Розмір більярда: 61х35,5х9. 2 кийки. Кулі з нумерацією. Крейда для кийків. Більярд є відмінним способом відпочинку та розваги для дітей...
1 324грн.
Описание: Набір складається з компактного ігрового поля, виготовленого з якісних матеріалів та спеціальних ігрових елементів - кульок різних кольорів, а також двохкийків. На поверхні поля розміщені отвори (лузи), в які необхідно влучити під час удару. Особливості: Розмір більярда: 73х39,5х61,5 см. 2..
2 107грн.
Описание: Набор для игры в Хоккей, упаковка - сетка. В комплекте: клюшка, шайба, пластиковый мячик. Особенности: можно играть как на льду (с шайбой), так и на траве (с мячом). Материал - пластик...
90грн.
Описание: В набор входит 2 клюшки, шайба и шарик. Можно играть хоккей с шайбой на ледовой площадке, а с шариком - хоккей на траве. Размер: 73 х 13.5 х 7 см Размер упаковки: 34.5 х 31.5 х 73 см Упаковка: пакет..
135грн.
Описание: Настольная игра Хоккей. Комплектация: игровое поле с тягами-1 штука, игроки-10 штук, вратарь-2 штуки, шайба-2 штуки, ворота-2 штуки, табло -1 штука. Упаковка: коробка...
443грн.
Описание: Игра представляет собой мини версию настольного хоккея. С помощью резинки, перебить через "ворота" все шайбы на поле соперника. Выполнено из крепкой, отшлифованной древесины. Поле покрыто защитным слоем. Габариты в упаковке: 31 x 62 x 3 см Комплектация: Поле, 8 шайб..
345грн.
Описание: Пластиковый стол 2 в 1. Можно собирать как стол с игровой панелью для аэрохоккея, или как обычный столик. Также в комплекте есть 2 биты и 2 шайбы для игры. Игроки становятся по разные стороны стола и с помощью бит для аэрохоккея пытаются попасть шайбой в ворота противника. Размер стола: 56..
1 074грн.
Описание: Пластиковый стол 2 в 1. Можно собирать как стол с игровой панелью для аэрохоккея, или как обычный столик. Также в комплекте есть 2 биты и 2 шайбы для игры. Игроки становятся по разные стороны стола и с помощью бит для аэрохоккея пытаются попасть шайбой в ворота противника. Размер стола: 56..
1 074грн.
Описание: Особливості: Вікова категорія - 5+. Розмір ігрового поля: 43х25,5 см. Набір доповнений яскравими наліпками для декорування ігрової платформи. Містить 12 фігурок гравців, 2 воріт та 2 м'ячі. Конструкція стрижнів дозволяє легко обертати та рухати фігурками гравців на ігровому полі. Тренує сп..
399грн.
Описание: Іграшковий настільний футбол представляє собою маленьке настільне поле з перегородками, які утримують м'яч. Кожна команда керує фігурками обраного кольору, які прикріплені до ручок, і саме вони виконують роль гравців на футбольному полі. Настільний футбол має компактний розмір, що дозволяє..
1 079грн.
Описание: Дерев'яний стіл обладнаний 9-тьма рухомими штирями та призначений для двох гравців. На кожному штирі встановлені фігурки гравців. У кожній команді по 9 гравців. Пересуваючи та обертаючи штирі, гравці будуть переміщати м'яч по полю. По обидва боки столу для кожного гравця встановлені лічиль..
2 165грн.
Описание: Ігрова модель є зменшеною копією реального футбольного поля, на якому проходять світові матчі. Правила гри дуже прості й нічим не відрізняються від звичайного футболу: необхідно забити, якомога більше м'ячів у ворота суперника, але при цьому не забувати про захист свого боку. На ігровому п..
1 127грн.
Описание: Хоккей на штангах, на ножках, размер 52-28-8см. В наборе: фигурки 12шт, шайбы. Цель игры — загнать в ворота противника как можно больше шайб, набрав большее количество голов. Размер упаковки: 5-35,5-8см Упаковка: Коробка..
1 207грн.
Описание: Настольная игра "Хоккей" в картонной коробке. Размер игрового поля 52*38 см. На поле: ворота, шайба, игроки двух команд (отличаются цветом формы). Управление осуществляется при помощи ручек, расположенных на боковых поверхностях стола. Материалы: пластик, металл...
461грн.