Брязкальця, підвіски, прорізувачі

Брязкальця, підвіски, прорізувачі

Брязкальця, підвіски, прорізувачі

Описание: Особливості: М'яка іграшка має різні текстури. Брязкальце оснащене кріпильною кліпсою. Приємні шарудливі та дзвінкі елементи. Прозоре пластикове кільце з різнобарвними бусинами. Рифлені гризунки. Іграшка розвиває тактильні відчуття та дрібну моторику, сприяє сприйняттю кольорів та форм...
291грн.
Описание: Брязкальце виконане в формі гусенички. Завдяки винятковій якості та відсутності токсичних матеріалів малюк може брати її в рот, щоб почухати ясна. Охолоджуюче кільце має болезаспокійливий ефект. Перед тим, як дати брязкальце дитині, помістіть його на кілька хвилин в холодильник (не в мороз..
68грн.
Описание: Особливості: Розмір брязкальця складає 10х7х22 см. Вушка та ніжки виконані з м'якої гуми, що заспокоїть біль від прорізування зубів. Ніжки є рухомими - якщо потягнути одну кінцівку, то інша стане коротшою. Шия тваринки виготовлена з гофрованої трубки, яка буде заспокоювати малюка та розвив..
292грн.
Описание: Особливості: Дах машинки виконаний з м'якої гуми, її зручно брати в руку, стискати, продавлювати та гризти. Прозора сфера в кузові наповнена яскравими кульками, що створюють тихий, приємний шум. Іраючи з таким брязкальцем, малюк тренуватиме координацію рухів, логічне мислення та орієнтуват..
80грн.
Описание: Особливості: При кожному струшуванні тукан відтворює приємний шум. Іграшка має плавні округлені кути. Модель доповнена м'якими гумовими елементами. Граючи з пташкою малюк розвине тактильні та звукові навички, навчиться концентрувати увагу, а також покращить дрібну моторику ручок...
84грн.
Описание: Особливості: Музична іграшка виконана у вигляді краба. Проекція зоряного неба. 3 активні кнопки: забавні звуки, мелодії та ноти. Є гумовий прорізувач. Звукові та світлові ефекти працюють від 2 батарейок типу АА (у комплект не входять). Іграшка иконана з первинного пластику, безпечного для ..
122грн.
Описание: Функціональне брязкальце для розвитку немовлят. На спинці їжачка розташовані виступи-голочки для масажу долоньок та розвитку тактильного сприйняття. У прозорому животику розташовані дрібні різнокольорові кульки, які при струшуванні іграшки видають тихий звук. Усередині брязкальця розміщена..
103грн.
Описание: Особливості: Брязкальце виконано у вигляді космічного корабля. Іграшка має 2 зручні ручки по боках, на яких висять кольорові кільця у формі фігур, які можна вільно пересувати вздовж ручки. Брязкальце можна стискати, як акордеон. Якщо натиснути на ілюмінатор корабля, то можна почути писканн..
176грн.
Описание: Іграшка виготовлена у формі гантельки-барабанчика. З однієї стогін прозорий шар-брязкальце, який під час активації підсвічується червоним і синім кольором, а з іншого боку встановлений барабанчик. Щоб створювати музику іграшку необхідно крутити праворуч і ліворуч. Така функція чудово стиму..
131грн.
Описание: Особливості: Серія представлена у 3-х кольорах. Крабик пофарбований у ніжні пастельні відтінки, які створюють справжню насолоду для очей. Кульки оснащені дзвінкою тріскачкою. Приємні гримлячі елементи. Іграшка доповнена м'якими гумовими вставками. Має рухливі деталі. Ігрова модель виконана..
139грн.
Описание: Особливості: Іграшка відтворює дзвінке брязкання. Має рухливі елементи. Брязкальце має зручну ручку, яку комфортно тримати дитячими ручками. Іграшка виготовлена з якісного пластику, який є безпечним для здоров'я дитини...
30грн.
Описание: Особливості: Брязкальце виконано у вигляді жабенятка. Розмір іграшки складає 9х5х20 см. Брязкальце повністю м'яке, а основа у вигляді прозорого кільця - пластикове. Прозоре кільце містить кольорові кульки, що відтворюють приємне брязкання. Іграшка має петельку, за яку її можна підвісити до..
115грн.
Описание: Іграшка виконана з котону, тому текстура неймовірно м'яка та приємна на дотик. Брязкальце оформлене у вигляді різних тварин, пофарбоване в приємні пастельні кольори і обладнана ніжним гримлячим елементом...
88грн.
Описание: Дитяча іграшка на присосці. Брязкальце виготовлене з якісного безпечного пластику без запаху. Надійна присоска міцно фіксує іграшку на рівній поверхні. Розмір брязкальця: 12*6*6 см...
94грн.