Мильні бульбашки

Мильні бульбашки

Мильні бульбашки

Описание: Мильні бульбашки "Герої". Об'єм пляшечки - 100 мл. В асортименті 3 види...
15грн.
Описание: Мыльные пузыри во флаконе в форме медвежонка. Объем флакона 170 мл...
16грн.
Описание: Мыльные пузыри "Радужные" (запаска) в бутылке с крышкой. Объем мыльного раствора: 500 мл...
30грн.
Описание: Мильні бульбашки Крокодильчик. Розмір - 35 см. В асортименті 4 кольори...
44грн.
Описание: Мильні бульбашки "Веселкові кулі". У блоці - 12 шт. Об'єм однієї пляшечки - 60 мл...
82грн.
Описание: Особливості: Автоматичне видування бульбашок. Підсвічування. Весела мелодія. 2 режими: зі звуком та без. У комплекті представлена пляшечка з мильним розчином. Знімний шнурок. Тип живлення - 3 батарейки "АА" (не додаються)...
264грн.
Описание: Стрижень мильних бульбашок має розсувну конструкцію, яка розкривається при натисканні на важіль та дозволяє видувати гігантські мильні бульбашки. Розмір флакона - 44 см. Кольори в асортименті...
81грн.
Описание: Особливості: Затисніть кнопку увімкнення на декілька секунд для того, щоб увімкнути або вимкнути іграшку. Працює у 2-х режимах: мильні бульбашки+звук та мильні бульбашки. У комплекті представлений набір для піску, у якому знайдеться відерце, пасочки, лопатка та граблі. Димова труба виконує..
621грн.
Описание: Особливості: Установка для створення мильних бульбашок виконана у вигляді фотоапарата. 16 отворів для майбутніх пузирчиків. Пляшка з мильною рідиною, яка фіксується всередині іграшки. 2 додаткові пакети з мильним розчином. Ремінець для фіксації установки на тілі. Установка працює від 4 бат..
191грн.
Описание: Особливості: Пістолет для створення мильних бульбашок. 15 отворів для майбутніх пузирчиків. Пляшка з мильною рідиною, яка фіксується всередині іграшки. Тематичні наліпки. Яскраве підсвічування корпусу. Проєкція зіркового неба. Пістолет працює від 4 батарейок типу АА (до комплекту не входят..
162грн.
Описание: Особливості: Пістолет для створення мильних бульбашок. 16 отворів для майбутніх пузирчиків. Пляшка з мильною рідиною, яка фіксується всередині іграшки. Тематичні наліпки. Яскраве підсвічування корпусу. Пістолет працює від 4 батарейок типу АА (до комплекту не входять). Виконаний з міцного п..
166грн.