Перукарські набори

Перукарські набори

Перукарські набори

Описание: Парфюмерный чемодан специально создан для юных красавиц, чтобы хранить в нем все необходимые предметы. Набор состоит из : фен, расчёска, гребень, ножницы, косметичка, помада, флакон для лака с крышкой, три прозрачных флакона с крышками, всего 11 принадлежностей. Длина – 260 мм, ширина — 26..
178грн.
Описание: Маленькая принцесса будет учиться за собой ухаживать с помощью этого набора. Парфюмерный набор для девочки состоит из пластиковой шкатулочки, в которой хранится косметика (помада, кисточка для лака, флакон для лака, 3 флакончика для духов), гребешок, ножницы, фен, расчёска и косметичка Упа..
116грн.
Описание: Набір перукаря містить все необхідне для створення ефектних образів: фен або випрямляч волосся, прикраси, косметика та резинка для волосся. Всі елементи набору виконані у яскравій колірній гамі, які придадуть грі особливий настрій...
102грн.
Описание: Особливості: Містить широкий асортимент інструментів, включно з феном, гребінцями, пляшечками та іншими аксесуарами. Функціональний фен видає повітря. Додаткові аксесуари в наборі: телефон, пляшечки, що дають змогу дітям грати в перукарню. Всі інструменти набору безпечні для використання д..
265грн.
Описание: Особливості: Набір містить широкий асортимент інструментів, включно з ножицями, феном, гребінцями, затискачами та іншими аксесуарами. Функціональний фен видає повітря. Діти можуть використовувати набір, щоб втілити свої фантазії та стати справжніми стилістами. Додаткові аксесуари в наборі:..
259грн.
Описание: Особливості: Набір містить широкий асортимент інструментів, включно з ножицями, феном, гребінцями, затискачами та іншими аксесуарами. Дає можливість експериментувати з різними зачісками, створювати нові образи та втілювати свої творчі ідеї. Додаткові аксесуари в наборі (телефон, коробочки,..
141грн.
Описание: Особливості: Містить широкий асортимент інструментів, включно з ножицями, феном, гребінцями, затискачами та іншими аксесуарами. Дає можливість експериментувати з різними зачісками, створювати нові образи та втілювати свої творчі ідеї. Додаткові аксесуари в наборі, як-от, баночки, ножиці да..
302грн.
Описание: Особливості: Містить 11 іграшкових елементів. Має яскраве забарвлення у рожевих тонах. Туфлі з силіконовими ремінцями, на підборах, висотою 5 см. Комплектація: косметика-муляж: тіні для повік, 2 флакони парфумів, помада, фен, сережки-кліпси, 2 дзеркальця, гребінець, туфлі...
317грн.
Описание: Набір стиліста складається з сумочки, телефону, гребінця, фену, дзеркала та інших аксесуарів. В асортименті 2 варіанта комплектації. Матеріал - пластик...
117грн.
Описание: Набір стиліста складається з сумочки, фену, гребінця, дзеркала та інших аксесуарів. В асортименті 2 варіанти комплектації. Матеріал - пластик...
125грн.