Для дівчаток

Для дівчаток

Для дівчаток

Описание: Набор яркой пластиковой посуды "Cooking Set" от ТМ Юника. В комплекте: чайник, сахарница, чашки, блюдца, чайные ложки, приборы для готовки, ложка для сахара, утятница, кастрюлька, сковородка, кастрюля с ручкой и крышечки. Посуда изготовлена из качественного пластика. Упаковка - ПВХ сумка н..
251грн.
Описание: Особливості: Сканер відтворює звукові ефекти і світлові сигнали. Імітація розрахунку карткою. Стійка магазина додатково оснащена кавомашиною. У комплекті представлені іграшкові банкноти, картка та продукти. Сканер працює від 2-х батарейок типу "ААА" (не додаються). Касовий апарат виконаний..
1076грн.
Описание: По крышка столика можно рисовать фломастерами на водной основе. Варианты игры со столиком множество: - использовать в качестве столика для рисования карандашами, фломастерами, красками - место для творчества, игр с пластилинами, кинетическим песком, разными сыпучими материалами и водой - д..
301грн.
Описание: Комплектація: стіл, 4 стільці, 3 фрукти, 4 келихи, тарілка з тістечком, 2 миски. Матеріал - пластик...
48грн.
Описание: Набір аксесуарів для дівчат "Накладні нігті" на картонному планшеті під блістером. В комплекті 36 нігтів з різним дизайном...
41грн.
Описание: Набор аксессуаров для девочек "Накладные ногти", упаковка - картонный планшет с блистером. В комплекте: 60 накладных ногтей различного дизайна...
58грн.
Описание: Особливості: Всі намистинки виконані у яскравих кольорах. Такий набір дозволяє створити різні браслети, підвіски та кільця. До набору додається основа для створення прикрас. В наборі можна побачити намистинки різного розміру та форми. Всі елементи виготовлені з якісного пластику, який є бе..
108грн.
Описание: Особливості: Всі намистинки виконані у яскравих кольорах. Такий набір дозволяє створити різні браслети, підвіски та кільця. До набору додається основа для створення прикрас. В наборі можна побачити намистинки різного розміру та форми. Всі елементи виготовлені з якісного пластику, який є бе..
95грн.
Описание: В наборі міститься все необхідне для бісероплетіння. За допомогою кольорового великого бісеру, а також численних намистин дівчинка зможе створити різні прикраси. Різновиди в асортименті...
48грн.
Описание: Особливості: Блендер виконано у двох видах. Працює від 3х батарейок типу АА. Є одна кнопка, відповідає за ввімк/вимк. Додатково є фігурки полуниці лайму і банану, а також стакан...
386грн.
Описание: Особливості: змінна чаша, ножиці обертаються, підсвітка, звукові ефекти...
293грн.
Описание: Особливості: Представлений у 2-х кольорах. Плюшевий браслет з мордочкою казкового єдинорога. Яскраві аксесуари у вигляді кільця, шпильки та гребінця. Глітерні блискучі очі тваринки. Цікавий механізм браслета: прикрасу у розправленому вигляді потрібно вдарити по руці, щоб браслет закрутився..
115грн.
Описание: Особливості: Різні види шармів. Для створення браслетів додаються 2 основи: металева та шнурок. Шнурок оснащений карабінною застібкою і регулюється за довжиною. Металевий браслет виконаний за принципом пружини, його кінці поєднуються між собою, утворюючи однорідний виріб. Набір виготовлени..
79грн.
Описание: Особливості: Представлений у 2-х кольорах. Плюшевий браслет з мордочкою зайчика. Яскраві аксесуари у вигляді кільця, шпильки та гребінця. Глітерні блискучі очі тваринки. Цікавий механізм браслета: прикрасу у розправленому вигляді потрібно вдарити по руці, щоб браслет закрутився та зафіксув..
115грн.
Описание: Особливості: Представлений у 2-х кольорах. Плюшевий браслет з мордочкою котика. Яскраві аксесуари у вигляді кільця, шпильки та гребінця. Глітерні блискучі очі тваринки. Цікавий механізм браслета: прикрасу у розправленому вигляді потрібно вдарити по руці, щоб браслет закрутився та зафіксува..
115грн.
Описание: М'яка іграшка-брелок Одноріг зі стразами. Розмір - 15 см. В асортименті 4 види...
170грн.
Описание: Брелок " Сердце с сердечком" силиконов.3,5см 12 шт. в упаковке..
164грн.