Настільні ігри

Настільні ігри

Настільні ігри

Описание: Особливості: Розвивальна іграшка має цікавий дизайн у формі лотка для яєць. У наборі представлені 6 яєць. Тематика - динозаври. Кожне яйце складається з 2-х частин, одна з яких містить об'ємне 3D зображення, а інша - поглиблення такої ж форми. Ігрові елементи виготовлені з якісного первинн..
146грн.
Описание: Особливості: Розвивальна іграшка має дизайн у формі лотка для яєць. У наборі представлені 12 яєць. Тематика - звірята. Кожне яйце складається з 2-х частин, одна з яких містить об'ємне 3D зображення, а інша - поглиблення такої ж форми. Ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пласт..
291грн.
Описание: Игра с фишками "Веселая семейка", упаковка - картонная коробка. В комплекте: 96 фишек, инструкция. Правила игры: все фишки выкладываются лицом вниз, игроки по очереди их переворачивают, собирая в свой арсенал "семейки" животных. Победит тот, кто соберет больше фишек. Материал - плотный кар..
264грн.
Описание: Набір м’яких магнітів познайомить Вашого малюка як можно одягатися по моді. Викладіть магніти в ряд, і нехай малюк розставить їх по зростанню і т. д. Гра чудово розвиває логіку, мовлення, пам’ять та дрібну моторику пальчиків. Об’ємні і м’які деталі легко та приємно тримати дитячою ручкою. ..
365грн.
Описание: Набір м’яких магнітів познайомить Вашого малюка як можно одягатися по моді. Викладіть магніти в ряд, і нехай малюк розставить їх по зростанню і т. д. Гра чудово розвиває логіку, мовлення, пам’ять та дрібну моторику пальчиків. Об’ємні і м’які деталі легко та приємно тримати дитячою ручкою. ..
365грн.
Описание: Набір м’яких магнітів познайомить Вашого малюка як можно одягатися по моді. Викладіть магніти в ряд, і нехай малюк розставить їх по зростанню і т. д. Гра чудово розвиває логіку, мовлення, пам’ять та дрібну моторику пальчиків. Об’ємні і м’які деталі легко та приємно тримати дитячою ручкою. ..
365грн.
Описание: М'які книжки для купання виготовлені із тканини за новою технологією, мають сторінку з пищалкою. Кожна сторінка цієї книжечки також розкаже малюку, який смаколик, є самим бажаним для кожної тваринки...
275грн.
Описание: Набір магнітів "Дикі тварини", 20 шт. Кожен магніт має підпис українською мовою...
112грн.
Описание: Набір магнітів "Овочі", 20 шт. Кожен магніт має підпис українською мовою...
112грн.
Описание: Набір магнітів "Свійські тварини", 20 шт. Кожен магніт має підпис українською мовою...
112грн.
Описание: Набір магнітів "Фрукти", 20 шт. Кожен магніт має підпис українською мовою...
112грн.
Описание: Одна сторона доски предназначена для рисования мелом. Вторая сторона -для выкладывания картинок из изображения, которые входят в комплект. В комплектацию входит: двухсторонняя доска цифры математические знаки картинка с примерами мел мочалка. Размер упаковки: 24-4-17 см Упаковка: коробка..
218грн.
Описание: Як грати: Спершу прочитайте дитині інформацію з книжечки. Там знаходиться багато цікавого навчального матеріалу. Потім оберіть картку та виконайте завдання, яке на ній зображено. Використовуйте для цього спеціальну дошку та магніти. Набір містить: магнітну дошку, 93 магніти, 16 карток із з..
629грн.
Описание: Игрушка оснащена воздушной подушкой и бампером, защищающим корпус мяча от последствий ударов и столкновений. Работает от 4-х батареек тип "АА" в комплект не входят. Размер упаковки: 45*21,5*7,4 см. Упаковка: Коробка..
634грн.
Описание: Диск имеет подсветку, что позволяет использовать его в темном помещении или в ночное время суток. Играйте в аэрофутбол когда и где угодно! В комплекте: аэромяч, трубки для составления ворот. Мяч работает от 4 батареек которые не входят в комплект. Размер ворот - 40 х 22,5 см. Диаметр мяча ..
649грн.
Описание: Аэрофутбол - это альтернативная традиционной забаве игра, в которой вместо обычного мяча используется предмет уникальной формы, способный буквально парить над игровым полем. Игрушка оснащена воздушной подушкой и бампером, защищающим корпус мяча от последствий ударов и столкновений. Игре в ..
212грн.
Описание: Англійські букви, цифри і знаки на магнітах зручно кріпляться на дошку або мольберт. Завдякки набору діти вивчать англійський алфавіт і навчаться складати склади і слова, вивчать цифри і зможуть складати приклади. Елементи різнокольорові. Матеріал: пластик. Розмір букв, цифр та знаків: 2,5..
58грн.
Описание: Особливості: Розмір більярда: 61х35,5х9. 2 кийки. Кулі з нумерацією. Крейда для кийків. Більярд є відмінним способом відпочинку та розваги для дітей...
1441грн.
Описание: Набір складається з компактного ігрового поля, виготовленого з якісних матеріалів та спеціальних ігрових елементів - кульок різних кольорів, а також двохкийків. На поверхні поля розміщені отвори (лузи), в які необхідно влучити під час удару. Особливості: Розмір більярда: 73х39,5х61,5 см. 2..
2292грн.
Описание: Основа іграшки має вигляд котика у скафандрі, по боках якого розташовані чаші терезів. У комплекті представлені карти із завданнями трьох рівнів складності, цифри та маленькі фігурки. Цифри з набору мають різну вагу. Що вище номінал у цифри, то більша її вага - кожна одиниця дорівнює 1 кос..
367грн.
Описание: Особливості: Іграшка пропонує 3 варіанти гри: збалансування ваг, орієнтування у часі за допомогою годинника, а також творча гра з прикрашання горщика. Компактний горщик для зберігання ігрових елементів. Яскраві цифри від 1 до 10 різної ваги. Що вище номінал у цифри, то більша її вага, кожн..
507грн.
Описание: Чудова математична гра-балансир "Мавпочка" навчить дітей рахувати та виконувати прості математичні дії у надзвичайно веселому та захопливому форматі. Цифри з набору мають різну вагу. Що вище номінал у цифри, то більша її вага - кожна одиниця дорівнює 1 мавпочці. Відповідно 2 - це дві мавпи..
385грн.
Описание: Буквы магнитные "Русский алфавит", упаковка - планшет. В комплекте: буквы русского алфавита, знаки препинания, цифры от 0 до 9, математические знаки. В ассортименте 2 вида...
46грн.
Описание: Комплектація: 54 бруски, молоточок, картки із завданням, гральний кубик...
540грн.
Описание: На картинках экзотические животные, которые подготовили сразу три интересные игры. Составляйте пазлы с нашими героями и изучайте понятия «часть» и «целое». Не забудьте также отыскать животных, которые спрятались на карточках. Для этого подберите пару для каждой карточки. В процессе игры ма..
471грн.
Описание: Составляйте пазлы с нашими героями и изучайте понятия «часть» и «целое». Не забудьте также заглянуть в гости к зверушкам. Назовите животных и посчитайте, сколько их живёт в каждом из домиков? Играйте и изучайте цифры от 1 до 5. Заполняйте свое игровое поле фишками с животными и побеждайте...
471грн.
Описание: Игра настольная Вжик-вжик Липучки "Домишки", упаковка - картонная коробка. В комплекте: 8 фигурок, 4 поля для игры, 8 желтых липучек, 8 белых липучек. Задача: добавить недостающие предметы на картин..
134грн.
Описание: Набір містить: 4 поля для гри, 8 фігурок на липучках. Що треба робити: Кріпіть різних тварин та атрибути за допомогою липучок до тих карток, на яких зображено відповідний пейзаж. Гра тренує логічне мислення, пам'ять, уяву та дрібну моторику. Вік: 3-5 років...
134грн.
Описание: С этой игрой малыш изучит величины (высота, ширина, длина), признаки предметов (форма, вкус, цвет), свойства (горячее, колюче), ориентирование в пространстве. Комплектация: магнитная доска, 51 магнит, 16 карточек..
548грн.
Описание: Особливості: Набір містить столик, ігрові поля з ігровими елементами. Набір містить ігри: шахи, шашки, нарди, гомоку, змійки та драбинки, лудо та інші. Розмір зібраного столика: 43х25х19 см. Стільниця має поглиблення, в якому зручно зберігати всі деталі набору...
426грн.